O mně

Kdo jsem?

Jsem váš lektor a specialista užitečných online kancelářských nástrojů Google Workspace. Víc jak 12 let aktivně využívám nástroje Google Workspace naplno, obdržel jsem několik specializovaných certifikátů přímo od Google, které oveřují mé znalosti a zkušenosti. Díky nim učím nyní novým dovednostem firmy i jednotlivce.

Jsem tady pro vás. Naučím vás, jak Google Worskpace využívat naplno. Ukážu vám jak spolupracovat online a jak ušetřit čas a zjednodušit si svou práci. Naimplementuji a nastavím vám Google Workspace podle vašich požadavků a pracovních zvyklostí.

Google Workspace Admin

Veškeré nastavení a implementace Google nástrojů pro Google Workspace a Google for Eduacation probíhá pomocí administračního rozhraní. Certifikát deklaruje, že můžu být administrátorem Google nástrojů.

Google Cloud Certifikace

Google Cloud Certified G Suite (Google Workspace) ukazuje na zkušenosti a vědomosti v oblasti využívaní všech nástrojů Google Workspace a Google for Education na pokročilé úrovní.

Tento certifikát je důležitý pro pochopení uživatelského prostředí a jeho využití v praxi pro práci i zábavu.

Google Certified Educator

Certifikace Google Certified Educator je určen pro inspirující lidi, kteří přináší technologie do škol, učí a pomáhají ostatním. Level 1 dokazuje, že její držitel umí pracovat s nástrojem Google for Education ve výuce a využívá je naplno. Level 2 je zárukou, že její držitel umí využívat nástroje Google do hloubky, umí je integrovat do výuky a využívá je na pokročilé úrovni.

Foundations of Project Management

Každé zavádění kancelářských nástrojů Google Workspace do firem závisí na úspěšném zvládnutí projektového řízení. Je potřebné sladit všechny kroky tak, aby vše fungovalo na 100% a změna neohrozila chod vaši firmy. Díky certifikaci jsem pochopil základní principy Project Management a mohl nastavit jednotlivé procesy.

Design Thinking

Speciální školení, které učí přemýšlet a tvořit systematicky a logicky. Je to metoda vyvinuta přímo v Google a ukazuje, že i kreativita a řešení problémů a příležitostí je jen proces.

Metoda je použitelná při zavádění nových produktů a služeb, ale také pro zlepšování projektů a firem.

Pojďme se potkat

Společně zanalyzujeme vaši situaci na poli online týmové spolupráce a cloudového fungování vaší firmy. Najdeme to nejlepší řešení pro vás a vaše zaměstnance. Rád se s vámi setkám (či už online, nebo osobně) v přátelské a nezávazné atmosféře.

Zvyšte kvalitu práce ve vaší firmě a umožněte zaměstnancům vyniknout díky jednoduchým a hravým nástrojům Google Workspace. Rád vám zodpovím všechny vaše otázky a nejasnosti.